Programok, projektek

Alapítványunk az általános támogatási célok mellett néhány nagyobb projekt megvalósítását is tervezi, melyhez folyamatosan gyűjti az adományokat, támogatásokat.

1. Nagykátai református templom korszerű fűtési rendszerének kiépítése

Templomunkat 2005-ben vehettük birtokba. Az épület fűtési rendszere azonban a mai napig nincs megnyugtatóan megoldva. Emiatt a téli hideg sok testvérünket - különösen az időseket - visszariaszt attól, hogy eljöjjenek hozzánk. Az alapítvány célul tűzte ki a templom energiatakarékos, korszerű fűtési rendszerének kiépítését.

2. Nagykátai református templom gyülekezeti termének technikai felszerelése

A közelmúltban került kialakításra a gyülekezet új közösségi terme. A beruházás építési része megtörtént, ugyanakkor a terem technikai felszerelésére a gyülekezetnek már nem maradt anyagi forrása. A tervek között szerepel bútorok, projektorvászon és egyéb felszerelési tárgyak beszerzése.

Ha elképzeléseink megvalósításában segíteni szeretne, itt talál információkat.